x
Успішний фініш легкоатлетів

У відкритій першості Київської обласної дитячо–юнацької спортивної школи з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2001-2002, 2003-2004, 2005-2006 та 2007 р.н., яка проходила у м. Біла Церква, досить вдало виступили наші юні легкоатлети. Щоденні наполегливі тренування дали свої позитивні результати.

Перше місце вибороли Діана Перепелиця з бігу на 200 м і 600 м та в стрибках у довжину, а також Олександр Чучмій у стрибках у довжину. Серед призерів – Крістіна Вірич, Назар Негрій, Володимир Бубнов, Володимир Горбатенко та Тетяна Коритник.

Юні спортсмени відзначені медалями, грамотами і солодощами. До успішного виступу їх готували тренери–викладачі Л.Р.Бутвина та К.В.Климук.

Залишити коментар
  x
  На честь зимових Олімпійських ігор увись знялися прапори

  До нас, як і в інші міста України, завітало справжнє свято спорту. З нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані (Південна Корея) перед районним будинком культури було урочисто піднято Державний Прапор України та прапор Національного олімпійського комітету України. Почесне право виконати цю місію одержали кращі юні спортсмени Миронівської ДЮСШ – переможець Міжнародних та Всеукраїнських змагань з греко–римської боротьби Роман Чернях, переможець Всеукраїнських та Обласних змагань з цього ж виду спорту Євгеній Старинець, а також переможці Міжнародного легкоатлетичного кросу та Всеукраїнських змагань з легкої атлетики брати Назарій та Артем Негрії. І ось вона зворушлива мить, під звуки Державного Гімну України та гімну НОК, дружні оплески та радісні вигуки учасників дійства, на високих щоглах знялись увись величні символи, як вияв всенародної уваги і поваги до наших олімпійців, які захищатимуть честь нашої держави на цьогорічній зимовій Олімпіаді.

  На честь наших олімпійців напередодні офіційного дійства понад 30 кращих вихованців Миронівської ДЮСШ взяли участь в легкоатлетичному пробізі на честь ХХІІІ зимових Олімпійських ігор. Вони змагались за найвищі нагороди у трьох вікових групах. Серед молодших дівчаток золоту медаль виборола Олександра Голінка, срібло у Дар`ї Варченко, бронза – Софії Тихоненко. У хлопчиків цієї групи перемогу святкував Олександр Боровський, друге місце дісталось Олександру Чучмію, третє – Даніїлу Генералову. Найшвидше подолала дистанцію серед дівчаток середньої вікової групи – Людмила Даниленко, другою була Анастасія Приймаченко, третьою фінішувала Вікторія Горбатенко. У хлопчиків цього віку не мав собі рівних Давид Шабанов. На другій і третій позиціях відповідно – Михайло Куришко та Андрій Варченко. Серед старших дівчат золоту медаль здобула Аліна Ярема, потіснивши на друге місце Анастасію Красножон. У хлопців старшої групи незаперечними лідерами були брати Назар та Артем Негрії, яким дісталось золото і срібло, а бронза – у Віктора Дяченка.

  Залишити коментар
   x
   Серед призерів

   Відкрита першість Броварського вищого училища фізичної культури з легкої атлетики зібрала юнаків і дівчат 2004 р.н. і молодших. Всього понад 300 учасників на базі легкоатлетичного манежу у Броварах демонстрували свою підготовку і майстерність. Призеркою цих змагань стала вихованка нашої ДЮСШ Людмила Даниленко у стрибках в довжину. Вона нагороджена грамотою, медаллю та цінним подарунком.

   Залишити коментар
    x
    Успішний фініш легкоатлетів

    У відкритій першості Київської обласної дитячо–юнацької спортивної школи з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2001-2002, 2003-2004, 2005-2006 та 2007 р.н., яка проходила у м. Біла Церква, досить вдало виступили наші юні легкоатлети. Щоденні наполегливі тренування дали свої позитивні результати.

    Перше місце вибороли Діана Перепелиця з бігу на 200 м і 600 м та в стрибках у довжину, а також Олександр Чучмій у стрибках у довжину. Серед призерів – Крістіна Вірич, Назар Негрій, Володимир Бубнов, Володимир Горбатенко та Тетяна Коритник.

    Юні спортсмени відзначені медалями, грамотами і солодощами. До успішного виступу їх готували тренери – викладачі Л.Р.Бутвина та К.В.Климук.

    Залишити коментар
     x
     Легкоатлетичний пробіг в честь тренера – ювіляра В.О. Каменєва

     В перших числах листопада святкує своє 75–річчя тренер, майстер спорту, засновник легкоатлетичних пробігів на Миронівщині Василь Олександрович Каменєв. В його честь за підтримки міської ради та керівника фермерського господарства О.І.Клименка минулої суботи був проведений легкоатлетичний пробіг серед юнаків і дівчат 2000-2010 р. н. і молодших.

     В змаганнях взяли участь понад 50 учасників, які стартували на дистанціях 300, 500, 1000 метрів. В бігові на 300 метрів серед дівчаток переможцями стали Марія Терентьєва, Аміна Даниленко та Діана Перепелиця. Серед хлопчиків переможно фінішували на цій дистанції Павло Свитко, Олександр Чучмій, Єгор Тарасенко та Олександр Боровський. На дистанції 500м не мали собі рівних Анастасія Приймаченко, Людмила Даниленко та Софія Василенко. Серед юнаків перемогу на 500–метровій дистанції святкували Андрій Варченко та Василь Воронов. 1000 метрів найкраще подолали брати Артем та Назар Негрії. Вони розділили перемогу, фінішували разом. У старшій віковій групі переможцем на дистанції 1000м був Владислав Каширський. Всі переможці і призери нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками.

     До речі, свого тренера і наставника В.О.Каменєва щиро привітали з ювілеєм його вихованці минулих років. Вони подарували йому чудовий відеофільм, в якому зібрані фотографії усієї його плідної тренерської роботи.

     Залишити коментар
      x
      Успішний фініш легкоатлетів

      Не лише насиченим на різноманітні спортивні змагання, а й вельми успішним виявився жовтень для наших юних легкоатлетів. Зокрема, вихованці тренерів ДЮСШ Л.Р.Бутвини та К.В.Климук дуже вдало виступили на традиційному всеукраїнському легкоатлетичному турнірі пам`яті М.Е.Шевченка, який відбувся у Городищі на Черкащині. Сім миронівчан стали його переможцями: Людмила Даниленко, Мирослава Приймаченко, Крістіна Вірич, Лілія Соловйова, Анастасія Бондаренко, Антон Клінніков та Назар Негрій. Серед призерів – Аліна Ярема, Михайло Осадчий, Артем Негрій та Тетяна Коритник.

      Не менш успішною була участь наших легкоатлетів у відкритій першості обласної ДЮСШ з легкої атлетики (багатоборство) серед юнаків і дівчат 2001-2003, 2004-2005, 2006 р.н. і молодших пам`яті тренера А.К.Анцибора у місті Біла Церква. В цих змаганнях переможно фінішували Людмила Даниленко та Тетяна Коритник. Призерами стали Анастасія Приймаченко, Крістіна Вірич, Лілія Соловйова, Діана Перепелиця, Софія Максименко та Михайло Осадчий.

      Порадували наші юні любителі легкоатлетичних змагань і на ІХ турнірі пам`яті першого директора ДЮСШ М.І.Гончаренка у м.Корсунь–Шевченківський. Про високий рівень боротьби за найвищі нагороди серед юнаків і дівчат 2001-2002 р.н. та 2003 і молодших свідчить участь у ній кращих спортсменів, крім наших і господарів, представників міст Черкаси, Городище, Канів, Ватутіно та Звенигородка. Все ж не мали собі рівних юні миронівчанки. Анастасія Приймаченко (стрибки у довжину з розбігу), Лілія Соловйова (спис, диск, ядро) та Анастасія Бондаренко (диск). Призерами стали Людмила Даниленко (потрійний cтрибок і стрибок у довжину з розбігу), Давид Шабанов (диск, спис), Крістіна Вірич, Артем та Назар Негрій (потрійний), Мирослава Приймаченко (потрійний і ядро), Анастасія Бондаренко (ядро, спис) та Віктор Дяченко (диск).

      Переможці та призери удостоєні грамот та медалей.

      Залишити коментар