x
Грали найсильніші

Відкрита першість району з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів зібрала вісім найсильніших збірних команд з Миронівського НВК, ЗОШ №1 та ЗОШ №3, Маслівської, Піївської, Пустовітської, Росавської та Шандрівської ЗОШ. Команди – учасниці змагань, які проходили в спортивній залі ЗОШ №3, були поділені на дві групи. Ігри проводились по коловій системі. Переможці у підгрупах, а ними стали вихованці ЗОШ №1 та ЗОШ №3, зустрілись у фінальному поєдинку за титул найсильнішої збірної. Рідні стіни, як мовиться не допомогли господарям. Юні баскетболісти ЗОШ №1 в досить напруженій, видовищній і захоплюючій грі здобули переконливу перемогу з рахунком 12:6. Третє місце виборювали між собою команди, які посіли другі місця у своїх підгрупах – збірні МНВК та Піївської ЗОШ. У впертій боротьбі з рахунком 6:4 перемогли школярі міста.

Напрочуд видовищною і цікавою виявилась першість району з баскетболу серед дівчат, яка проходила в спортивній залі ЗОШ №3. Учасниками змагань були всього 4 команди – крім господарів, також ЗОШ №1, Миронівського НВК та Росавської ЗОШ. Але гостроти захоплюючим і безкомпромісним поєдинкам не бракувало.

Ігри проводились по коловій системі. Безпрограшно провела всі три зустрічі юна баскетбольна дружина Миронівського НВК. Забезпечили переконливу перемогу команді висока майстерність і влучність гравців. Про це свідчать конкретні результати її ігор з суперниками. Так, вона здолала господарів змагань з рахунком 14:4, ЗОШ №1 – 12:6, а Росавську ЗОШ – 26:10. Отож, набравши у підсумку максимальну кількість очок (6), збірна МНВК стала беззаперечним лідером цьогорічної першості з баскетболу серед дівчат. Друге місце з 3 очками посіла ЗОШ №1, яка в напруженій боротьбі перемогла Росавську ЗОШ та зіграла внічию 10:10 з господарями. Третю сходинку у турнірній таблиці зайняли росавчанки, в активі яких 2 очки за перемогу над дівчатами ЗОШ №3. До речі, рідні стіни не допомогли господарям. Здобувши лише одне очко, вони опинились в кінці турнірної таблиці. Особливо вагомий внесок в успішний виступ своїх команд зробили Юлія Осіпчук (МНВК), яка набрала найбільшу кількість очок – 32 та Анна Іщенко (ЗОШ №1) – 24 очки. Вони ж і стали кращими гравцями змагань.

Переможці та призери відзначені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

Залишити коментар
  x
  Змагалися баскетболісти

  У першості району з баскетболу 3х3 серед юнаків і дівчат взяло участь 12 збірних команд шкіл Миронівщини.

  У старшій віковій групі серед юнаків перше місце у команди Миронівської ЗОШ №3 (вчитель фізкультури В.І.Костенко). Друге місце посіла команда Миронівського НВК (вчитель фізкультури В.П.Рябченко). На третьому – юнаки Піївської ЗОШ (вчитель фізкультури В.А.Пухтій). Серед юнаків середньої вікової групи перше місце у команди Миронівської ЗОШ №3 (вчитель Костенко В.І.). На другому місці баскетболісти Миронівського НВК (вчитель Рябченко В.П.). Третє місце у збірної команди Миронівської ЗОШ №1 (вчитель В.М.Брощак).

  Не менш цікаво проходили змагання серед дівчат. У старшій віковій групі за результатами турнірної таблиці місця розподілилися так: 1-е місце у команди дівчат Мирорнівської ЗОШ №3 (вчитель Резнік С.О.), ІІ –е місце – у збірної Миронівського НВК (вчитель В.П.Рябченко), ІІІ місце – у дівчат Потіцької ЗОШ (вчитель І.С.Петров).

  За перемогу азартно змагалися й дівчата середньої вікової групи. Перше місце посіла команда Потіцької ЗОШ (вчитель І.С.Петров). Друге місце у команди Миронівської ЗОШ №3 (вчитель Резнік С.О.). Третьою стала команда Миронівського НВК (вчитель В.П.Рябченко).

  Серед шкіл І-ІІ ступенів участь брали п`ять команд (три команди юнаків та дві команди дівчат). Перемогу святкували юнаки Владиславської ЗОШ (вчитель Л.В.Мінченко). Друге місце у команди Ємчиської ЗОШ (вчитель фізкультури С.М.Дикий). Третє – у юнаків Вікторівського НВК(вчитель С.М.Ситник).

  Ну а серед двох дівчачих команд – суперниць перемога дісталася команді Владиславської ЗОШ (вчитель Л.В.Мінченко), друге місце у дівчат Юхнівського НВК (вчитель В.М.Заєв).

  Залишити коментар
   x
   Баскетбол: виграють сильніші

   В першості району з баскетболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ст., яка традиційно відбулася на базі спортивної зали ЗОШ №3, взяли участь всього чотири команди. Крім господарів – збірні команди ЗОШ №1, МНВК та Росавської ЗОШ.

   Після жеребкування відбулися цікаві і безкомпромісні поєдинки за коловою системою. Перше місце знову святкувала команда господарів змагань – збірна ЗОШ №3 (вч. фізкультури С.О.Резнік). Вона продемонструвала вищу як командну, так і індивідуальну майстерність. Друге місце у команди ЗОШ №1 (вч. фізкультури В.М.Галета). Третю сходинку в турнірній таблиці посіли юні баскетболістки Росавської ЗОШ (вч. фізкультури В.В.Коваленко).

   Команди нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

   Залишити коментар
    x
    Переможці – господарі

    В першості району з баскетболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ступенів, що відбулася на базі ЗОШ №3 крім господарів взяли участь – юні спортсмени ЗОШ №1, МНВК, Росавської, Центральненської, Маслівської та Піївської ЗОШ. Характерно, що господарі вже вкотре продемонстрували кращу спортивну підготовку, злагоджену команду гру та високу індивідуальну майстерність. Тож фортуна посміхнулась саме їм. Отже, за підсумками змагань перше місце впевнено здобула команда ЗОШ №3 (вч. В.І.Костенко). Друге місце у юнаків МНВК (вч. В.П.Рябченко). Бронзовим призером стала команда Піївської ЗОШ (вч. В.А.Пухтій ).

    Переможці та призери отримали грамоти відділу освіти райдержадміністрації.

    Залишити коментар
     x
     Дівчата люблять баскетбол

     В змаганнях першості району з баскетболу 3х3 серед дівчат старшої вікової групи (1999-2001 р.н.), що проходили в спортивному залі Миронівської ЗОШ №3, взяли участь команди ЗОШ № 1, МНВК, ЗОШ № 3, Росавської та Потіцької ЗОШ. Вже вкотре господарі змагань підтвердили, що рідні стіни іноді допомагають. Хоч майстерності їм не бракувало. В заключному поєдинку баскетболістки ЗОШ № 3 (вч.фізкультури С.О.Резнік) буквально розгромили своїх ровесниць з МНВК (команда №1, вч.фізкультури В.П.Рябченко) з рахунком 7:1. Отже, перше місце у команди ЗОШ №3, друге-у МНВК. За третє місце змагалися збірні ЗОШ №1 і Потіцької ЗОШ. З мінімальною перевагою 2:1 перемога та призове місце дістались юним полочанкам (вч.фізкультури І.С.Петров).

     Серед дівчат середньої вікової групи (2002 р.н. і молодші) з – поміж шести команд – учасниць ЗОШ №1, МНВК, ЗОШ №3, Грушівського НВК, Козинської та Потіцької ЗОШ, перемогу здобули юні баскетболістки ЗОШ №1 (вч. фізкультури В.М.Галета).

     В напруженій боротьбі з рахунком 4:3 виграли вони у господарів змагань, які посіли другу сходинку в турнірній таблиці. А третє місце забезпечила собі команда МНВК, яка здолала з рахунком 5:2 суперниць з Грушівського НВК (вч. фізкультури В.В.Удовенко).

     Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти.

     Залишити коментар
      x
      Баскетбол 3х3

      В першості району з баскетболу 3х3 серед юнаків старшої вікової групи (1999–2001 р.н.), яка відбулася у спортивній залі Миронівської ЗОШ №3, взяли участь 8 команд – ЗОШ №3, №1, МНВК, Маслівської, Піївської, Потіцької, Росавської та Шандрівської ЗОШ. В напруженій боротьбі перемогу здобула збірна команда господарів (вчитель фізкультури В.І.Костенко). Друге місце у маслівчан (вч.фізкультури П.П. Овсюхно), а третє – у МНВК (вч. фізкультури В.П.Рябченко).

      Серед вікової групи 2001 р.н. і молодші змагалися 11 команд – ЗОШ №1, №3, Козинської, Маслівської, Потіцької, Піївської, Росавської, Пустовітської, Центральненської ЗОШ, а також Вікторівського НВО та Грушівського НВК. Перемога знову була за господарями. Друге місце у збірної команди Росавської ЗОШ (вч. фізкультури В.В.Коваленко). Третє місце здобула команда Центральненської ЗОШ (вч. фізкультури Т.І.Негрей).

      Команди переможців і призерів нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

      Залишити коментар