x
Грають юні тенісисти

В нещодавній першості району з настільного тенісу серед збірних команд загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. взяли участь 5 команд – Владиславської та Ємчиської ЗОШ, Вікторівського, Македінського та Юхнівського НВК. Після жеребкування учасникам змагань, які проходили на базі Карапишівського спортивного комплексу, довелося боротися за перемогу за коловою системою. Найкраще показала себе команда Юхнівського НВК. Вона обіграла своїх суперників у переважній більшості партій і відповідно забезпечила собі перше місце серед лідерів турніру. Другу місце у юних тенісистів Вікторівського НВК, а на третьому місці спортсмени Македінського НВК.

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів учасниками стали 6 команд – Миронівської ЗОШ № 3, МНВК, Росавської, Карапишівської та ЦентральненськоЇ ЗОШ і збірна ДЮСШ. Команди були поділені на дві групи. Кращою була гра команди Миронівського НВК. Вони стали переможцями. Друге місце виборола команда господарів – Карапишівської ЗОШ, а на третьому місці закріпились юні тенісисти Центральненської ЗОШ. Команди переможці і призерів нагороджені грамотами відділу освіти.

Залишити коментар
  x
  Борці показують характер

  Нещодавно у м.Київ відбувся зональний чемпіонат України з греко–римської боротьби серед юнаків 2003-2004 р. н. Вдало виступили на цих змаганнях, проявивши хороші бійцівські якості, Артем Хутько, який здобув перше місце у ваговій категорії 57 кг та Артур Гербич, ставши третім призером у ваговій категорії 41 кг. Це тим більш приємно, що нашим юним борцям випало боротись з досить сильними суперниками, які представляли на чемпіонаті м.Київ і Київську область, а також Чернігівську, Полтавську, Черкаську, Житомирську та Сумську області.

  Залишити коментар
   x
   Успішний фініш легкоатлетів

   У відкритій першості Київської обласної дитячо–юнацької спортивної школи з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2001-2002, 2003-2004, 2005-2006 та 2007 р.н., яка проходила у м. Біла Церква, досить вдало виступили наші юні легкоатлети. Щоденні наполегливі тренування дали свої позитивні результати.

   Перше місце вибороли Діана Перепелиця з бігу на 200 м і 600 м та в стрибках у довжину, а також Олександр Чучмій у стрибках у довжину. Серед призерів – Крістіна Вірич, Назар Негрій, Володимир Бубнов, Володимир Горбатенко та Тетяна Коритник.

   Юні спортсмени відзначені медалями, грамотами і солодощами. До успішного виступу їх готували тренери–викладачі Л.Р.Бутвина та К.В.Климук.

   Залишити коментар
    x
    Борці виборюють медалі

    Порадували своїм успішним виступом у відкритій першості Таращанської ДЮСШ з греко–римської боротьби наші юні борці. Перші місця вибороли Артем Ковальов (в/к 33 кг, 2008 р.н.) та Максим Рябець (в/к 63 кг, 2004 р.н.). Друге місце посів Назар Пономаренко (в/к 66 кг, 2006 р.н.), а третє місце здобув Денис Фурсенко (в/к 25 кг, 2008 р.н.). Цей успіх тим приємніший, що нашим спортсменам, крім господарів, протистояли досить сильні суперники з міст Біла Церква, Тараща, Узин та сіл Круглик і Новосілки.

    Переможці та призери відзначені медалями та грамотами. Представляв команду тренер-викладач В.В.Дрига

    Залишити коментар
     x
     Вигравати можна і в гостях

     У зональних змаганнях з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., які пройшли в трьох підгрупах на базі ЗОШ №3, МНВК та Центральненської ЗОШ, взяли участь, крім господарів, команди ЗОШ №1, Росавської, Маслівської, Шандрівської, Зеленьківської та Карапишівської ЗОШ.

     Переможці в своїх підгрупах – волейбольні збірні МНВК, Шандрівської та Центральненської ЗОШ вийшли у фінал. Не лише фортуна, а й більш злагоджена командна гра принесли перемогу шандрівчанам (вчитель фізкультури В.М.Кутовий). Друге місце дісталось господарям фінальних змагань – волейболістам НВК (вчитель фізкультури Т.В.Діденко). Третім призером стала збірна Центральненської ЗОШ (вчитель фізкультури Т.І.Негрей).

     Команди відзначені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

     В напруженій боротьбі проходила першість району з волейболу серед дівчат ЗОШ І- ІІІ ст. Її учасниками стали 8 команд – Миронівська ЗОШ №1, ЗОШ №3 та НВК, а також Зеленьківського та Потіцького НВК, Маслівської, Центральненської та Шандрівської ЗОШ. Попередньо відбулися зональні змагання у двох групах. По дві кращі з них вийшли у фінал, який відбувся у спортивній залі ЗОШ №3. Крім господарів, ще юні волейболістки МНВК, Маслівської та Центральненської ЗОШ. Переможцем фінальних поєдинків стали дівчата з Центрального. Вихованки Т.І.Негрей набрали максимум можливих очок (6), вигравши всі три зустрічі з переконливим рахунком 2:0. На другому місці з 4 очками – господарі. В їх активі дві перемоги – над спортсменками МНВК, які посіли третє місце, та маслівчанками. Суддівська бригада визначила кращими гравцями змагань – Аліну Нікітенко (Центральненська ЗОШ) та Ангеліну Омельченко (МНВК), Анжеліку Гедзик (ЗОШ №3). Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти РДА.

     Залишити коментар
      x
      Зустріч з Киянами

      Не так давно на базі навчально–тренувального комплексу київського «Динамо» відбулася товариська зустріч між вихованцями ДЮСШ–1 м.Києва та ДЮСШ м.Миронівка.

      Перший матч між юними футболістами з Миронівки 2007 р.н. та Киянами 2006 р.н. закінчився з рахунком 2:5 на користь останніх. Голи у ворота суперника забили Олександр Боровський та Максим Цимбал.

      Наступна гра відбулася між Миронівчанами 2003 р.н. та гравцями Київської ДЮСШ–1 2002 р.н. Матч завершився з рахунком 2:3. Перемогу вибороли Кияни. Обидва голи забив Олександр Костенко.

      З рахунком 1:0 перемогу отримали наші футболісти у грі, що відбулася між гравцями 2003 р.н. переможний гол забив Богдан Тереня.

      Залишити коментар