x
Шкільний дівчачий фут зал

6 березня на базі Карапишівського спортивного комплексу відбувся футбольний турнір з фут залу серед школярок присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру.

Ініціатором його проведення став тренер Миронівської спортивної школи, вчитель фізичної культури Карапишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрій Миколайович Тарасенко. Крім збірної команди Карапишівської школи в турнірі взяли участь команди учениць Миронівських шкіл №1 та №3. Команда Миронівської школи №2 на турнір не з’явилась.

Тож з 10-ї години ранку три збірні футбольні команди дівчат виборювали першість в цьому турнірі. Кожна з них провела по дві зустрічі.

Для карапишівських дівчат у цьому турнірі не було рівних. Вони обидва матчі виграли з рахунками – 7:0 (з Миронівською ЗОШ №1) та 5:0 (з Миронівською ЗОШ №3), посівши перше місце. На другому місці школа №3, на третьому – школа №1.

На церемонії нагородження команди-учасниці змагань отримали кубки, медалі та солодкі призи (торти), а кращі гравці – ще й почесні грамоти.

Турнір проводився під патронатом директора Миронівської дитячо-юнацької спортивної школи Ольги Михайлівни Марченко. Спонсором цих змагань стали голова батьківського комітету Карапишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктор Кирилович Павлюк та Карапишівський сільський голова Сергій Васильович Руденко.

Вітаємо наших дівчат з перемогою. Вони переконливо доводять що в Карапишах успішно культивується не тільки чоловічий, а й жіночий футбол. Сподіваємось що дівоча футбольна команда в майбутньому успішно виступатиме й зелених газонах футбольних майданчиків.

Залишити коментар