x
Перемога за нами

У відкритій першості району з гандболу серед дівчат 2006 р.н., яка відбулася на базі Карапишівського спорткомплексу, взяли участь дві команди з Миронівки і по одній з Сквири та Рокитного. Високий спортивний клас продемонстрували вихованці нашої ДЮСШ. Вони зайняли найвищу сходинку у турнірній таблиці.

Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами і медалями. А всім спортсменам дістались солодкі призи, які щедро надав спонсор А.П.Таран. За рішенням суддів, кращими в номінаціях визначені: воротар Софія Тяско та нападник Тетяна Волубцева.

Залишити коментар
    x
    Першість з гандболу

За першість у районному турнірі з гандболу змагалися збірні команди юнаків шкіл Миронівщини. Змагання проходили по коловій системі. Переможцями стала команда Миронівської ЗОШ №3, на другому місці – Миронівський НВК, третє – у команди Миронівської ЗОШ № 1.

Серед дівчат перемогу святкувала збірна команда Миронівської ЗОШ №3, друге місце – у Росавської ЗОШ, а на третьому – гандболістки Миронівської ЗОШ № 1. Переможці і призери нагороджені грамотами районного відділу освіти.

x
      Олімпійський день у Миронівці

Як і передбачалось програма святкування Олімпійського дня, була насичена різноманітними змаганнями з кількох видів спорту, зокрема, легкоатлетична естафета, міні-футбол, гандбол та греко–римська боротьба.

Юні легкоатлети Миронівської ДЮСШ змагались на бігових доріжках по вікових групах. Серед молодших дівчаток в легкоатлетичній естафеті 4х100м перше місце вибороли Єлизавета Стаднійчук, Аміна Даниленко, Марія Циганенко та Мар`яна Токан. Серед молодших хлопчиків в такій же естафеті перемогу святкували Михайло Данілов, Павло Свитко, Олександр Чучмій та Богдан Савоник.

В естафеті 100м + 200м + 300м + 400м серед дівчаток старшої вікової групи найуспішнішими були Вікторія Горбатенко, Діана Перепелиця, Людмила Даниленко та Крістіна Вірич. В такій же естафеті серед хлопців старшої вікової групи перемогу вибороли Дмитро Голінка, Максим Степаненко, Владислав Каширський та Назар Негрій.

Юні футболісти в першій грі турніру зустрілись з командою з м.Корсунь–Шевченківський. Гості з самого початку матчу захопили ініціативу і сповна використали цей фактор, продемонстрували неабияку волю до перемоги і уміння забивати. Тож 4:0 на їхню користь – закономірний рахунок у цьому двобої. В другому матчі юні корсунчани ще з більшим рахунком розгромили “Арсенал” з Білої Церкви – 6:0. Поєдинок миронівчан з білоцерківчанами приніс нам перемогу з рахунком 6:1. Отож, перше місце, головний кубок турніру, золоті медалі, грамоти і призи заслужено дістались сильнішим – ДЮСШ м.Корсунь-Шевченківський. У Миронівської ДЮСШ – друге місце і відповідно нагороди, на третій сходинці – “Арсенал” з Білої Церкви.

А на спортивному майданчику із штучним покриттям безкомпромісно виборювали пальму першості з гандболу чотири команди дівчат – дві з Миронівської ЗОШ № 3, а також юні гандболістки з Росави та Потоку. Найуспішніше виступили гандбольна команда №1 ЗОШ №3, яку тренують Н.І.Коваль та І.В.Зенін. Вона без поразок пройшла весь турнір і набрала максимум – 6 очок. Їі абсолютну перевагу над суперниками засвідчують результати поєдинків. Так, гандболістки ЗОШ №3 (команда №1) з однаковим рахунком 7:1 здолали юних полочанок і росавчанок. А також впевнено, з результатом 7:2, одержали перемогу над командою №2 ЗОШ №3. Друге місце посіла команда дівчаток з Потоку, в активі якої 4 очки на третьому місці – гандболістки з Росави (2 очки). Переможці і призери отримали в нагороду медалі відповідного ґатунку, грамоти і цінні призи.

Нові імена серед переможців з греко–римської боротьби були визначені на турнірі до Олімпійського дня. Він проходив у спортивній залі супермаркету «ЕКО». Приємно відзначити, що поруч з вже відомими юними борцями в списку переможців «засвітились» нові імена. Отож цього разу пальму першості у своїх вагових і вікових категоріях вибороли: Тімур Дрига (25 кг) та Олександр Гаврилюк (38 кг) – юнаки 2010 р.н. і молодші; Денис Фурсенко (26 кг), Артем Ковальов (29 кг) та Іван Осадчий (35 кг) – 2008-2009 р.н.; Ростислав Харченко (32 кг), Роман Яценко (44 кг) та Артем Яценко (44 кг) – 2006-2007 р.н.; Андрій Лойко (42 кг), Назар Пономаренко (52 кг) та Роман Слепцов(50 кг) – 2005-2006 р.н.. Всім їм вручено золоті медалі і грамоти. Призери змагань теж отримали відповідні нагороди.

x
        Наші треті

Бронзовим призером стала і команда Миронівської ДЮСШ з гандболу серед дівчат 2004-2005 р.н. У відкритій першості Рокитнянського району з цього виду спорту. Крім господарів і нас, в змаганнях взяли участь ще дві команди гандболісток зі Сквири. Наша команда відзначена кубком і дипломом, а гравці – медалями.

x
          Наші – другі

Вдало виступили юні вихованці тренера–викладача В.І.Костенка на Всеукраїнському турнірі з гандболу серед юнаків 2004-2005 р.н. на призи міського голови м.Сквира. У безкомпромісних поєдинках, що відбулися на базі місцевого спортивного комплексу, вони вибороли почесне друге місце серед п`яти команд–учасниць. Крім наших спортсменів, учасниками змагань стали дві досить
          сильні команди господарів, а також гандбольні збірні з Києва та Рокитного. Наша команда нагороджена кубком і грамотою, а кожен з її гравців – срібною медаллю.

x
            Перемогли господарі

В першості району з гандболу серед юнаків, що проходили на базі ЗОШ №3, взяли участь команди господарів, а також ЗОШ № 1, МНВК та Росавської ЗОШ. Перше місце вибороли гандболісти ЗОШ №3 (вч. фізкультури В.І.Костенко), друге місце у ЗОШ №1 (вч. фізкультури В.М.Галета) на третьому – НВК (вч. фізкультури Т.М.Діденко).

Серед дівчат перемогу теж виборола команда господарів (вч. фізкультури С.О.Резнік). Друге місце у дівчат ЗОШ №1 (вч. фізкультури В.М.Галета). На третьому місце гандболістки Потіцької ЗОШ (вч. фізкультури І.С.Петров). Переможці та призери відзначені грамотами відділу освіти.