x
Грають юні тенісисти

В нещодавній першості району з настільного тенісу серед збірних команд загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. взяли участь 5 команд – Владиславської та Ємчиської ЗОШ, Вікторівського, Македінського та Юхнівського НВК. Після жеребкування учасникам змагань, які проходили на базі Карапишівського спортивного комплексу, довелося боротися за перемогу за коловою системою. Найкраще показала себе команда Юхнівського НВК. Вона обіграла своїх суперників у переважній більшості партій і відповідно забезпечила собі перше місце серед лідерів турніру. Другу місце у юних тенісистів Вікторівського НВК, а на третьому місці спортсмени Македінського НВК.

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів учасниками стали 6 команд – Миронівської ЗОШ № 3, МНВК, Росавської, Карапишівської та ЦентральненськоЇ ЗОШ і збірна ДЮСШ. Команди були поділені на дві групи. Кращою була гра команди Миронівського НВК. Вони стали переможцями. Друге місце виборола команда господарів – Карапишівської ЗОШ, а на третьому місці закріпились юні тенісисти Центральненської ЗОШ. Команди переможці і призерів нагороджені грамотами відділу освіти.

Залишити коментар
    x
    Теніс – гра цікава

    Великий інтерес викликала першість району з настільного тенісу, яка проходила у Карапишівській спортивній залі. За положенням змагань кожній загальноосвітній школі дозволялося виставляти по дві команди – хлопців та дівчат. Отож, 18 команд з десяти ЗОШ виявили бажання взяти участь у популяризації цього виду спорту. Поєдинки проходили за коловою системою у двох групах. З кожної до фіналу потрапляли команди, які зайняли І та ІІ місця. У фіналі перемога дісталась Центральненській ЗОШ. Срібні призери – друга команда цієї школи. На третьому місці – юні тенісисти Карапишівської ЗОШ. Переможці і призери нагороджені грамотами відділу освіти.

    Залишити коментар