x
Вигравати можна і в гостях

У зональних змаганнях з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., які пройшли в трьох підгрупах на базі ЗОШ №3, МНВК та Центральненської ЗОШ, взяли участь, крім господарів, команди ЗОШ №1, Росавської, Маслівської, Шандрівської, Зеленьківської та Карапишівської ЗОШ.

Переможці в своїх підгрупах – волейбольні збірні МНВК, Шандрівської та Центральненської ЗОШ вийшли у фінал. Не лише фортуна, а й більш злагоджена командна гра принесли перемогу шандрівчанам (вчитель фізкультури В.М.Кутовий). Друге місце дісталось господарям фінальних змагань – волейболістам НВК (вчитель фізкультури Т.В.Діденко). Третім призером стала збірна Центральненської ЗОШ (вчитель фізкультури Т.І.Негрей).

Команди відзначені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

В напруженій боротьбі проходила першість району з волейболу серед дівчат ЗОШ І- ІІІ ст. Її учасниками стали 8 команд – Миронівська ЗОШ №1, ЗОШ №3 та НВК, а також Зеленьківського та Потіцького НВК, Маслівської, Центральненської та Шандрівської ЗОШ. Попередньо відбулися зональні змагання у двох групах. По дві кращі з них вийшли у фінал, який відбувся у спортивній залі ЗОШ №3. Крім господарів, ще юні волейболістки МНВК, Маслівської та Центральненської ЗОШ. Переможцем фінальних поєдинків стали дівчата з Центрального. Вихованки Т.І.Негрей набрали максимум можливих очок (6), вигравши всі три зустрічі з переконливим рахунком 2:0. На другому місці з 4 очками – господарі. В їх активі дві перемоги – над спортсменками МНВК, які посіли третє місце, та маслівчанками. Суддівська бригада визначила кращими гравцями змагань – Аліну Нікітенко (Центральненська ЗОШ) та Ангеліну Омельченко (МНВК), Анжеліку Гедзик (ЗОШ №3). Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти РДА.

Залишити коментар