x
Борці показують характер

Нещодавно у м.Київ відбувся зональний чемпіонат України з греко–римської боротьби серед юнаків 2003-2004 р. н. Вдало виступили на цих змаганнях, проявивши хороші бійцівські якості, Артем Хутько, який здобув перше місце у ваговій категорії 57 кг та Артур Гербич, ставши третім призером у ваговій категорії 41 кг. Це тим більш приємно, що нашим юним борцям випало боротись з досить сильними суперниками, які представляли на чемпіонаті м.Київ і Київську область, а також Чернігівську, Полтавську, Черкаську, Житомирську та Сумську області.

Залишити коментар
  x
  Борці виборюють медалі

  Порадували своїм успішним виступом у відкритій першості Таращанської ДЮСШ з греко–римської боротьби наші юні борці. Перші місця вибороли Артем Ковальов (в/к 33 кг, 2008 р.н.) та Максим Рябець (в/к 63 кг, 2004 р.н.). Друге місце посів Назар Пономаренко (в/к 66 кг, 2006 р.н.), а третє місце здобув Денис Фурсенко (в/к 25 кг, 2008 р.н.). Цей успіх тим приємніший, що нашим спортсменам, крім господарів, протистояли досить сильні суперники з міст Біла Церква, Тараща, Узин та сіл Круглик і Новосілки.

  Переможці та призери відзначені медалями та грамотами. Представляв команду тренер-викладач В.В.Дрига

  Залишити коментар
   x
   На жаль, без нагород

   Чемпіонат України серед кадетів з греко–римської боротьби, що проходив у Черкасах, зібрав спортсменів 2001-2002 р.н. – представників більшості регіонів нашої країни. Цього разу честь Миронівщини захищали Євген Кушнір (2002 р.н., в/к 80 кг), Роман Сластіон (2002 р.н., в/к 71 кг) зайняв 5 місце, а Платон Кіслов був у десятці кращих. Але участь у чемпіонаті стала хорошим спортивним досвідом, щоб роботи правильні висновки і працювати над помилками.

   Залишити коментар
    x
    В трійці лідерів

    Понад 500 юних спортсменів у складі 40 команд взяли участь у Всеукраїнському турнірі з греко–римської боротьби, присвяченому видатним борцям міста Конотоп. Змагання, які тривали три дні, проходили у 4-ох вікових групах та 29 вагових категоріях і на трьох килимах одночасно. Двобої були дуже напруженими, адже їх учасниками стали найсильніші представники цього виду спорту з різних регіонів України. Зрозуміло, що здобути перемогу у таких поєдинках було нелегко. Все ж наші вихованці зробили все від них залежне, аби пробитись у трійку лідерів.

    Отож, призерами цього престижного турніру стали Роман Чернях – ІІ місце у ваговій категорії 47 кг(2005-2006 р.н.) та Артем Хутько – ІІІ місце у ваговій категорії 53 кг (2003-2004 р.н.). Вони відзначені відповідними грамотами і медалями. А участь наших борців в турнірі стала можливою за активного сприяння міської ради.

    Залишити коментар
     x
     Виступили скромно

     Не меншу кількість юних спортсменів зібрав і відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам`яті заслуженого тренера України та майстра спорту М.І.Ткача, що проходив у спортивному комплексі «Богатир» м.Біла Церква. Наші здобутки у цих змаганнях досить скромні – лише Роман Чернях (в/к 46 кг) зумів вибороти призове місце для нашої команди.

     Залишити коментар
      x
      Греко – римська боротьба називає найсильніших

      Завершення минулого року було насичене спортивними подіями за участю наших юних спортсменів. Так вихованці тренерів-викладачів В.В.Дриги та О.Г.Орлюка з успіхом виступили на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби «Есооrqanic Cup-2017», що проходив у Таращі. Сюди з`їхалися понад 140 учасників цього виду спорту, щоб продемонструвати свою спортивну підготовку і тим самим сприяти популяризації греко-римської боротьби. Спортсмени змагалися у трьох вікових групах: 2004-2005, 2006-2007 та 2008-2009 р. Упродовж всього дня вирували безкомпромісні борцівські пристрасті. Запекла боротьба суттєво ускладнювала суддівській бригаді визначення переможців, але нагороди знайшли найсильніших. Наш Денис Медведков не мав собі рівних у ваговій категорії 35 кг. Друге місце здобув Денис Фурсенко (в/к 23 кг). На третьому місці – Артем Ковальов (в/к 32 кг) та Максим Рябець (в/к 53 кг). Переможці і призери відзначені грамотами, медалями та подарунками.

      Залишити коментар